Katalog sprzetu

Wykaz materiałów, wyposażenia i pomocy dydaktycznych

Otrzymanych w ramach programu przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 28 w Opolu

Wartość sprzętu 70 000 zł

L.p

Nazwa wyposażenia

Opis produktu

Szt./kpl

Filament

Biodegradowalne filamenty kompatybilne z zakupioną drukarką

1kpl

Drukarka 3D wraz z akcesoriami

Zabudowane lub wymienne boki drukarki, łączność WiFi, zdalny podgląd wydruku, pole robocze min. 15cm x 15cm x 15cm, kompatybilny slicer, gwarancja co najmniej 12 miesięcy, autoryzowany serwis na terenie Polski, SLA do 3 tygodni, serwis i wsparcie techniczne - serwis obowiązkowo na terenie RP, wsparcie techniczne w języku polskim, instrukcja obsługi w języku polskim (niekoniecznie papierowa). Interfejs w języku polskim lub angielskim.

BeCreo - zestaw z mikrokontrolerem

Mikrokontroler wraz z wyposażeniem dodatkowym, a w szczególności: płytki stykowe prototypowe oraz  zestaw przewodów"

7szt

Lutownica / Stacja lutownicza z gorącym powietrzem

Z funkcją regulacji temperatury i cyfrowym wyświetlaczem LEDowym. Konstrukcja ESD -zabezpieczenie przed zbieraniem się ładunku elektrostatycznego. Parametry minimalne stacji lutowniczej: · Moc: 75W · Napięcie zasilania: 220-240V~50Hz · Zakres temperatur: 200-480°C · Dokładność temperatury: +/- 1°C · Czas nagrzewania: 15 s do 350°C Parametry minimalne stacji hot air: · Moc: 750W · Napięcie zasilania: 220-240V~50Hz · Zakres temperatur: 100-480°C · Dokładność temperatury: +/- 2°C · Przepływ powietrza 120 l/min · Czas nagrzewania: 10 s do 350°C

Instrukcja BHP przy obsłudze lutownicy

Format A4

1 szt

Statyw do aparatu z akcesoriami

Parametry minimalne: Zastosowanie Foto, Video 3D

Mikroport z akcesoriami

Nie wymagający podłączenia kablowego do kamery

Oświetlenie do realizacji nagrań

Zestaw oświetleniowy: lampa ze statywem i żarówką

Mikrofon kierunkowy z akcesoriami

Kompaktowy kierunkowy mikrofon pojemnościowy, który zapewnia doskonałe nagrania dźwiękowe do wideo.

Gimbal

Kompaktowy stabilizator do aparatów fotograficznych i kamer

1 szt

Aparat fotograficzny z funkcją nagrywania

Rozdzielczość matrycy min. 20 MP Wbudowana lampa błyskowa Interfejs: USB, wskazane Wi-Fi, Bluetooth, Stabilizacja optyczna obiektywu.

Pakiet specjalny Scottie go! Master pack

Interaktywny system nauki programowania SCOTTIE GO! Oprogramowanie edukacyjne, plansze z akcesoriami dydaktycznymi, scenariusze lekcji dla uczniów w wieku 6-9/9-12/12-15 lat, rozbudowany program pracy z grą, plany pracy z celami, Przewodnik Nauczyciela z rozwiązaniami zadań.

Photon: Laboratorium Przyszłości - zestaw PRO

Robot wyprodukowany w Polsce, z możliwością nauki w klasach I-VIII szkoły podstawowej. Zawartość zestawu: - Robot wyposażony w min 10 czujników, wraz z ładowarką oraz przewodami, 3 szt. -dostęp do min. 4 aplikacji pozwalających sterować robotem -Komplet 5 podręczników do nauki podstaw programowania oraz nauki podstaw Sztucznej Inteligencji, 1 kpl. - Dostęp do internetowej bazy scenariuszy zajęć (interdyscyplinarnych, do nauki kodowania oraz zajęć z mikrokontrolerami) - 3 szt urządzenia USB umożliwiającego połączenie robota wraz z laptopem/ monitorem interaktywnym. (zdalne kierowanie ruchem robota poprzez urządzenia mobilne) - Zestaw 3 mat edukacyjnych dedykowanych do robota - Zestaw akcesoriów do nauki sztucznej inteligencji, 1 kpl. - Zestaw uchwytów do tabletów, 3 szt. - Zestaw Fiszek z symbolami z aplikacji (do nauki kodowania), 1 kpl. - gwarancja min 24 miesiące. - aplikacje, instrukcja obsługi i wsparcie techniczne w języku polskim.

LEGO® Education SPIKE™ Prime - zestaw podstawowy

Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Prime to narzędzie do nauki przedmiotów STEAM dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej.

Do zestawu dołączony  pakiet materiałów dla nauczyciela -  gotowe lekcje w języku polskim.

10szt

LEGO® Education SPIKE™ Prime - zestaw rozszerzający

Zestaw uzupełniający do zestawu LEGO® SPIKE™ Prime, który pozwoli na tworzenie bardziej zaawansowanych modeli i zapewni dodatkowe  godziny ukierunkowanego uczenia przedmiotów STEAM, które zainspirują uczniów klas 4–8 i  nauczycieli do budowania bardziej zaawansowanych modeli oraz przygotowania się do wymagających konkursów robotycznych.

4szt

Instrukcje BHP - w szkole i poza nią

Interaktywne materiały edukacyjne, będące odpowiedzią na potrzebę kształcenia wśród uczniów szkół podstawowych kompetencji przyszłości – w ramach edukacji STEAM, uzupełnione o kilkanaście dużych i bogatych plansz do powieszenia w klasie. Licencja bezterminowa dla 3 nauczycieli.

1szt

Interaktywne materiały -kompetencje techniczne i praktyczne

Apteczka szkolna  w plecaku

Szkolna apteczka w poręcznym plecaku. Skład zgodny z normą: DIN 13164.

2szt

Apteczka w szafce metalowej

Apteczka metalowa, zamykana na klucz.

Wyposażenie apteczki

Wyposażenie do apteczki pierwszej pomocy. Skład zgodny z normą: DIN 13164

1kpl

Zestaw edukacyjny do montażu obwodów elektrycznych

Pomoc do budowania obwodów elektrycznych i zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi elektroniki. Łatwe do połączenia ze sobą elementy.

11szt

Eksperymenty - obwód prądu

Zestaw edukacyjny do montażu obwodów elektrycznych.

11 szt

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.