Dzień Babci i Dziadka w grupie „Biedronki”

Utworzono dnia 07.02.2023

26 stycznia dzieci gościły w swojej sali Babcie i Dziadków. Mali artyści z wielką ochotą przygotowywali się do tego wydarzenia. Nie zapomnieli starannie posprzątać sali przedszkolnej. Każda zabawka trafiła na swoje miejsce. Dzieci pomagały ustawiać krzesła na widowni i upinać dekoracje. Drodzy goście powitali piękne aniołki serdecznymi oklaskami i uśmiechami. W repertuarze przedstawienia oprócz wierszy, tańców i śpiewu nie zabrakło gry na instrumentach. Jedną z piosenek „Biedronki” zaśpiewały w języku angielskim, ilustrując tekst ruchem i białymi wstążkami. Po wręczeniu upominków panie nauczycielki i dzieci zaprosiły gości do wspólnej zabawy. Były tańce i wyścigi samochodowe. Mnóstwo ciepła, miłości, śmiechu i serdeczności.

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Biedronki”

Utworzono dnia 07.02.2023, 18:34